Зміст

 • Реальні фото маленьких кухонь
 • Реальні фото і дизайн-проекти поєднаної кухні
 • Кухні різних кольорів
 • Кухні в традиційних стилях – шеббі шик, прованс і кантрі
 • Ікеа і скандинавський стиль в інтер’єрі
 • Оздоблення та ремонт

Для тих, хто шукає ідеї дизайну для своєї кухні, KicthenDecorium.ru постійно поповнює скарбничку надихаючих фото.

 • В кожній статті про дизайн та декор кухні ви зможете знайти від 50 до 150 фото сучасних інтер’єрів.
 • Ми прагнемо, щоб всі ілюстрації були дійсно сучасні і актуальні, тому більшу частину фото-збірки складають зображення 2010-2018 років.
 • На нашому сайті статті ілюструються досить різномастих. Багато проекти зроблені професійними дизайнерами, але чимала частина – це реальні фото кухонь від любителів. Одну частину фотогалереї складають приклади зарубіжного дизайну, а іншу – російського та країн СНД.
 • Ми не любимо обмежуватися прикладами тільки дорого обставлених інтер’єрів або навпаки, тільки демократичних. На багатьох фото ви зможете помітити як дизайнерські меблі, так і меблі від Ікеа.
 • А ще ми робимо акцент на кухні різних розмірів — маленьких (від 5 до 12 кв. м), середніх (від 12 до 20 кв. м) і великих (від 20 кв. м і більше).

Щоб вам було простіше зорієнтуватися, ми склали невеликий гід по матеріалах сайту, у яких ви зможете знайти добірки фотографій та довідки з ремонту, дизайну та декору на потрібну вам тему.

Реальні фото маленьких кухонь

Якщо ви живете в хрущовці або іншому типовому будинку, то пропонуємо заглянути в розділ, присвячений облаштування маленької кухні. Тут ви знайдете реальні фото сучасних кухонь від 5 до 12 кв. м і різні дизайнерські лайф-хакі.

Реальні фото і дизайн-проекти поєднаної кухні

Якщо ви вже поєднали кухню з вітальні, балконом або їдальні або тільки плануєте це зробити, а також якщо ви живете у квартирі-студії або ваша кухня має эркерное вікно, то вам варто заглянути в цей розділ.

Кухні різних кольорів

Вибираєте колір майбутньої кухні або шукайте ідеї оновлення наскучившего інтер’єру? Тоді запрошуємо вас вивчити принципи поєднання кольорів, готові колористичні схеми і, звичайно ж, фото сучасних кухонь в самих різних кольорах – від білої до зеленої.

Кухні в традиційних стилях – шеббі шик, прованс і кантрі

Сільський стиль до 2015 року став мало не самим трендовим напрямком дизайну. У цьому розділі ви знайдете підказки, як створити куточок Провансу, Середземномор’я або провінційної Англії на кухні в звичайній міській квартирі.

Ікеа і скандинавський стиль в інтер’єрі

Цей розділ поки не дуже великий, але зате дуже корисний для шанувальників скандинавського дизайну та меблів. Тут ви знайдете актуальну статтю про що сталася міні-революції в Ікеа, яка в 2015 році закінчила випуск серії каркасів Фактум (яку виробляла протягом 20 років!) і випустила нову систему кухонних гарнітурів під назвою Метод. Якщо ви хочете побачити, як виглядають новинки серії Метод в інтер’єрі, то вам сюди.

Оздоблення та ремонт

Якщо ви задумали зробити на кухні арку або вирішили обробити фартух плиткою «кабанчик», роздумуєте, які шпалери або шпалери краще впишуться в інтер’єр, то рекомендуємо заглянути в розділ «Ремонт» з реальними фото, ідеями та порадами щодо вибору оздоблювальних матеріалів.

(Оцініть матеріал! Вже проголосувало:9 середня оцінка:
4,78 з 5)